داوران دیدار انتخابی کشتی را فعلا معرفی نمی‌کنیم

محمد ابراهیم امامی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمامی داوران کشتی از توانایی خاصی برای قضاوت در دیدارهای حساس برخوردارند، گفت: با توجه به مصاف رو در روی آزادکاران سنگین وزن برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک، ما از داوران ارشد خود استفاده خواهیم کرد تا این جدال انتخابی بدون هیچ مشکل احتمالی برگزار شود.

وی تصریح کرد: از این رو در چیدمان تیم داوری به هیچ عنوان از داورانی که به هر نحوی وابستگی استانی با دو مدعی سنگین وزن دارند استفاده نخواهد شد. بدین ترتیب داوران این دیدار از استان‌های مازندران و آذربایجان شرقی نخواهند بود.

داور المپیکی کشتی ایران در پاسخ به این سوال که آیا نفرات مورد نظر کمیته داوران برای قضاوت انتخاب شده اند یا خیر، گفت: داوران دیدار انتخابی وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد را بصورت اولیه انتخاب کردیم و با توجه به برخی مسائل، صبح دوشنبه و پیش از آغاز مصاف انتخابی معرفی خواهند شد.

امامی در خاتمه افزود: برای من و تمامی داوران کشتی، اعزام بهترین و شایسته‌ترین فرد به المپیک مهم است و مطمئنا با این هدف، تمام تلاش و همت خود را به کار می‌گیریم تا وظیفه‌ای که به ما محول شده را به بهترین شکل انجام دهیم.

طبق تصمیم شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد مبنی بر برگزاری مسابقه انتخابی میان پرویز هادی و کمیل قاسمی (دو برد از سه مسابقه) این مصاف راس ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۱۴ تیرماه در محل خانه کشتی شماره دو تهران برگزار می‌شود.

 ضمنا هیات‌های کشتی استان‌های مازندران و آذربایجان شرقی می بایست نسبت به معرفی دو مربی برای حضور در کوچینگ کشتی‌گیران یاد شده در مسابقات انتخابی حداکثر تا روز ۱۲ تیرماه اقدام کنند. فدراسیون کشتی اعلام کرده حضور سایر مربیان در موقعیت کوچینگ مورد پذیرش نخواهد بود.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات