برنامه‌های منظمی را برای تیم ملی نوجوانان در نظر داریم

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان درباره  برنامه‌های تیم فوتبال نوجوانان ایران و روند آماده‌سازی این تیم، گفت: از روز چهارشنبه نهم تیرماه اولین اردوی خود را آغاز کردیم و خوشبختانه در بازیکنان تغییرات رو به رشدی را شاهد هستیم! قصد داریم در زمان باقی مانده تا مسابقات قهرمانی آسیا کارهای تاکتیکی و تکنیکی تیم را به صورت منظم انجام دهیم و همزمان با تمرینات تاکتیکی، مهارت‌های کارهای بدنی را هم بالا ببریم.

وی افزود: بازیکنان رده پایه فوق العاده تغییرپذیر هستند و با سعی و تلاش کادر فنی تیم می توانیم این شرایط را برای آنها مهیا کنیم و از نظر تاکتیکی ملی پوشان نوجوان را به استاندرادهای مورد نیاز بین المللی برسانیم.

سرمربی جدید تیم ملی نوجوانان درباره برنامه ها و اردوهای این تیم تا مسابقات قهرمانی آسیا، خاطرنشان کرد: برنامه آینده ما حضور در تورنمنت چهارجانبه عمان است که از ۲۲ تیرماه با حضور تیم های ملی نوجوانان ایران، ژاپن، عمان و یک تیم عربی دیگر که هنوز مشخص نشده است، شرکت می کنیم. البته با توجه به اینکه زمان زیادی در اختیار نداریم کار کمی مشکل است و باید هر چه زودتر تیم را آماده و هماهنگ کنیم.

وی ادامه داد: پس از این تورنمنت یک اردوی شبیه سازی در شمال کشور و به احتمال زیاد در شهر بابلسر داریم. با توجه به گرما و رطوبت بالای این منطقه از کشور این اردو را در این شهر پیش بینی کرده ایم. سعی داریم وضعیت بدنی بازیکنان را در شرایط جوی کشور هند که محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا است، قرار دهیم و این شبیه سازی به نظرم می‌تواند محک خوبی برای سنجش توانایی و آمادگی بالای بازیکنان باشد.

چمنیان اضافه کرد:  با هماهنگی فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان اواسط مردادماه به تورنمنت بین المللی قزاقستان می رویم. حضور در این مسابقات بین المللی اعتماد به نفس بازیکنان را بالا می برد. بعد از تورنمنت قزاقستان، سه اردوی داخلی در تهران نیز پیش بینی کرده ایم و هدفمان این است روی نقاط ضعف بازیکنان کار کنیم. براین اساس تمرینات و برنامه های مختلفی نیز برای بالا بردن آمادگی جسمانی بازیکنان در نظر گرفته ایم که در اردوهای پیشرو آن را به اجرا می گذاریم. ضمن اینکه باید دستور کار را روی نکات دفاعی و حمله قرار دهیم.  تیم خوب و شایسته ای داریم و با حمایت های تاج، ساکت، معینی و محصص سعی داریم نماینده خوبی در این رقابت ها باشیم.

وی در پایان گفت: علی کفاشیان روز گذشته  در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شد و از نزدیک تمرینات بازیکنان را دید و از  اینکه مسئولان در کنار ما هستند قوت قلبی برای کادر فنی  و روحیه بازیکنان است.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات