به اهداف مورد نظر در تورنمنت ترکیه دست یافتیم/ با برنامه حرکت کردیم

به اهداف مورد نظر در تورنمنت ترکیه دست یافتیم/ با برنامه حرکت کردیمبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سید عباس آقاکوچکی،سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در بازگشت از تورنمنت جام گارانتی در ترکیه، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این مسابقات انجام داد.
وی ضمن ابراز رضایت از حضور تیم ملی در این تورنمنت گفت:با توجه به اینکه این مسابقات تنها برنامه تدارکاتی تیم ملی در خارج از کشور بود تلاش کردیم به گونه ای برنامه ریزی انجام شود تا نهایت استفاده را از این فرصت داشته باشیم. پس از اینکه تیم کانادا از حضور در مسابقات انصراف داد با رایزنی های که با کمیته برگزاری مسابقات انجام دادیم تعداد بازی هایمان را از دو بازی با تیم های ترکیه و هلند به سه بازی افزایش دادیم و هر روز علاوه بر تمرین،یک بازی هم داشتیم و گاهی دو بازی هم در روز انجام می دادیم.
آقاکوچکی تصریح کرد:رسیدن به ترکیب نهایی تیم،مرور تاکتیک ها و بررسی نقاط ضعف و قوت،سه هدف عمده ی ما در این مسابقات بود که بیش از کسب نتیجه اهمیت داشت. ضمن اینکه تمامی نفرات اعزامی را به مرور در بازی ها شرکت دادیم تا عملکرد بازیکنان در بازی های رسمی مورد ارزیابی قرار گیرد. تنها در دو بازی آخر بود که تقریبا با ترکیب مورد نظر برای ریو به میدان رفتیم و موفق شدیم این دو بازی را ببریم.
سرمربی تیم ملی افزود:بازی به بازی بهتر می شدیم و هماهنگی بین ملی پوشان بیشتر می شد. از کلیه اوقات حضورمان در ترکیه استفاده کردیم و حتی روزی که وارد استانبول شدیم نیز با وجود خستگی ملی پوشان یک جلسه ی تمرینی برگزار کردیم. در هر بازی روی اهداف مورد نظر زوم کردیم و خوشبختانه توانستیم طبق برنامه ریزی پیش برویم.
وی گفت: سابقه ی بازی مقابل تیم هلند در مسابقات جام جهانی را داشتیم و این تیم به نسبت آن زمان بسیار قدرتمند تر شده بود و دائما در اردو و مسابقات برون مرزی هستند.تیم ترکیه نیز مقام سوم مسابقات جهانی را دارد و این تیم نیز سرمایه گذاری خوبی طی این سالها انجام داده و قدرتمند است اما ما توانستیم طی سه بازی فاصله مان را کمتر کنیم و بازی های آخر مقابل این دو تیم را نیز ببریم.
آقاکوچکی خاطر نشان کرد:ترکیب نهایی تیم در اردوی بعدی مشخص خواهد شد و در مجموع برای ارزیابی موقعیتمان در ریو هنوز زود است که قضاوت کنیم اما تمام تلاشمان بر این معطوف است که بازی های خوبی به نمایش بگذاریم و بتوانیم در مرحله ی گروهی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.
تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان از 6 تا 9 تیر ماه در تورنمنت جام گارانتی مقابل تیم های هلند و ترکیه به میدان رفت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات