درویش: پرونده نقل‌وانتقالات را به زودی می‌بندیم/ بازیکن خارجی با تأیید کادرفنی جذب می‌شود

رضا درویش
مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به نقل‌وانتقالات این تیم اعلام کرد که با جذب یکی دو بازیکن دیگر، پرونده نقل‌وانتقالات این تیم بسته خواهد شد.

رضا درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه آیا با جذب مسعود حسن‌زاده و امید خالدی پرونده نقل‌وانتقالات باشگاه سایپا برای لیگ شانزدهم بسته شد، گفت: ما به یکی دو بازیکن دیگر نیاز داریم که اگر آنها را جذب کنیم، پرونده نقل‌وانتقالات را می‌بندیم. اکنون هفت هشت گزینه به ما معرفی شده است که از بین آنها دو بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد.

وی با اشاره به برگزاری اردوی سایپا در گرجستان اظهار داشت: در اردوی 11 روزه‌ای که برای تیم در نظر گرفته شده است، دو بازی دوستانه هم برگزار خواهیم کرد. البته هنوز نام تیم‌ها مشخص نشده است و فقط انجام دو بازی تدارکاتی را در قرارداد اردوی‌مان گنجانده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه سایپا افزود: در حال حاضر دنبال پیگیری و نهایی شدن کارهای تیم هستیم تا پیش از برگزاری اردو تیم تکمیل شود. بازیکن خارجی مدنظر ما هم قبل از برگزاری اردو زیر نظر کادرفنی قرار خواهد گرفت تا در صورت تأیید نهایی قرارداد او امضا شود. اگر هم نتوانیم بازیکنی را تا قبل از اردو جذب کنیم، تا پیش از آغاز لیگ جای خالی‌مان را پر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات