اوزیل: امیدوارم بتوانیم ایتالیا را ببریم

مسوت اوزیل، هافبک تیم ملی آلمان امیدوار است تیمش بتواند ایتالیا را در مرحله یک چهارم نهایی شکست دهد. ورزش سه: آلمان در 8 تقابل در بازی‌های رسمی مقابل ایتالیا موفق به شکست دادن این تیم نشده و اوزیل ابراز امیدواری کرد که تیمش بتواند این طلسم را بشکند.

او گفت:" در طول تاریخ همیشه اینطور بوده است. در تورنمنت های بزرگ ما مقابل ایتالیا ناکام بوده ایم. باید حرفه ای باشیم تا بتوانیم بر آنها غلبه کنیم. متفاوت بازی کنیم و آنها را شکست دهیم. توانایی‌هایمان را مقابل ایتالیا در پیروزی 4-1 نشان داده ایم. ما مقابل هر تیمی سابقه برد طولانی داریم و باید این را در زمین نشان دهیم. ما از کیفیت‌های خود مطلع هستیم و باید آنها را در راستای کسب پیروزی به کار بگیریم. از ابتدای رقابت‌ها می‌دانستیم با حریفان سختی روبرو خواهیم شد و حالا وقت موفقیت مقابل انهاست. ما مثبت اندیش هستیم و من مطمئنم که در کنار هم می‌توانیم به دستاوردهای بزرگی برسیم."

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات