تصویری از پدر فوتبالیست پیام صادقیان که اسیر نامردی فوتبال شد

تصویری از پدر فوتبالیست پیام صادقیان که اسیر نامردی فوتبال شد ورزش > لیگ برتر - پیام صادقیان در لیگ شانزدهم به تیم سابق پدرش ماشین سازی تبریز پیوسته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پیام صادقیان در لیگ شانزدهم به تیم سابق پدرش ماشین سازی تبریز پیوسته است. صادقیان پس از فصل پر حاشیه در پرسپولیس به نفت تهران رفت اما در آنجا هم دوام نیاورد و دوباره شاگرد علی دایی شد. پیام در صبای قم هم نتوانست به روزهای اوجش برگردد و دربازه از فوتبال خداحافظی کرد. پیام صادقیان به درخواست رسول خطیبی به ماشین سازی تبریز رفت و تیم سابق پدرش را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد. 

حسن صادقیان پدر پیام سال ها در ماشین سازی بازی می کرد و یکی از تکنیکی ترین بازیکنان تبریز بود و با توپ جادو می کرد و تکنیک انگار برای پسر ارث مانده است. حسن صادقیان ملقب به حسن زیکو که در زمین فوتبال ، عمرش را باخت و پیام هرچه هم که استعداد داشته باشد ، فوتبال را انگار به چشم قاتل پدر می بیند. پیام درباره حادثه ای که برای پدرش اتفاق افتاده است می گوید:« پدرم در یک بازی در آذربایجان به شدت مصدوم شد. تکل بدی روی پایش زدند و با همان تکل قطع نخاع شد . او با همان حادثه جان باخت درحالی که در 10 سالگی من 80 درصد از قابلیت های حرکتی اش را از دست داده بود.»

حال پس از سالها پیام به تیم پدرش پیوسته و می خواهد راهی که پدرش نتوانست برود را طی کند و به روزهای اوجش برگردد. در عکس زیر تصویری از حسن صادقیان با لباس ماشین سازی تبریز را می بینید که شباهت زیادی به این روزهای پیام دارد.

 

 

256 41

 

کلید واژه ها: پیام صادقیان -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات