چراغ سبز ارومیه به تراکتورسازی

به گزارش مشرق، نادر قاضی پور درباره پیشنهادی که به مسئولان باشگاه تراکتورسازی ارائه کرده اظهار داشت: با توجه به اخباری که از شهر تبریز و باشگاه تراکتورسازی به دست مان رسید مطلع شدیم تیم مزبور در هفته های ابتدایی مسابقات فوتبال کشور شرایط میزبانی در زمین یادگار امام را ندارد. از این رو پیشنهاد کردیم در صورت لزوم ارومیه می تواند در این زمینه به باشگاه تراکتورسازی کمک کند.

وی تاکید کرد: ارومیه زمین فوتبال چمن خیلی خوبی دارد. به اضافه کمپ تمرینی خیلی خوب تر که همه اینها می توانند برای انجام مسابقات تراکتور در لیگ شرایط لازم را به وجود بیاورد. علاوه بر این ارومیه هتل 5 ستاره هم دارد که برای میزبانی این تیم از مهمانانش می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قاضی پور در پایان خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات فوتبال آماده کمک به مسئولان و اعضای تیم تراکتورسازی هستیم. البته ایم منوط به خواست مسئولان باشگاه تراکتور است.

طبق اعلام هیات فوتبال آذربایجان شرقی زمین چمن یادگار امام حداکثر تا 6 شهریور باید زیر کشت باشد. ولی از آن تاریخ به بعد باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی می توانند مسابقات خود را در این استادیوم برگزار کنند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات