پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز خبرنگار ورزشی

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز خبرنگار ورزشیبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این پیام آمده است:بسم الله الرحمن الرحیمقسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد.در حقیقت این روز،  فرصت  پاسداشت کوشش صادقانه خبرنگاران پر تلاشی است که با قلم خود ضمن اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی در حوزه ورزش، سلامتی و نشاط را به جامعه تزریق می کنند.
وزارت ورزش و جوانان  ضمن تبریک این روز به همراهان صدیق خبر ورزشی، برای همه عزیزان پر تلاش در این عرصه بهروزی و موفقیت آرزومند است.قطعا موفقیت برنامه های مدیران و تصمیم گیران ورزش با حمایت و نقدهای سازنده شما بهتر و بیشتر میسر خواهد شد.انشاالله در سال بازیهای المپیک و پارالمپیک با درخشش جوانان برومند ایران عزیز و انعکاس ان از پنجره رسانه ها با تلاش خبرنگاران موجب شادی و سربلندی مردم و کشور گرددقلم هایتان مانا باد .

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات