توضیح فدراسیون دو و میدانی درباره ادکلن های حاشیه ساز

به گزارش ایرنا، هفته گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی هنگام بازگشت از رقابت های جوانان قهرمانی آسیا در ویتنام، یک چمدان پر از ادکلن همراه داشته است که این چمدان در راستای مبارزه با قاچاق کالا در فرودگاه امام خمینی توقیف و پس از چند روز آزاد می شود.
در این خبرها آمده بود که وارد کننده قصد داشته است که ادکلن ها را در فروشگاه شخصی خود بفروشد و پس از آن نیز خبری مبنی بر دستور وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری این موضوع منتشر شد.
پس از این حاشیه ها، فدراسیون دو و میدانی سرانجام روز شنبه اطلاعیه ای منتشر و توضیحاتی درباره آن ارائه داد.
در اطلاعیه دو و میدانی آمده است که مجید کیهانی هنگام بازگشت از ویتنام، این ادکلن ها را در ترانزیت فرودگاه دوبی و برای تقدیر از زحمات کارکنان فدراسیون با قیمت کلی 170 دلار معادل 595 هزار تومان خریداری کرده است.
در این اطلاعیه، علت خریداری هدیه برای کارکنان سپری کردن '8 ماه پر دغدغه و همراه با حاشیه' در فدراسیون عنوان شده است.
در ادامه اطلاعیه فدراسیون دو و میدانی آمده است: کیهانی به دلیل اعزامی که فدراسیون پیش رو داشت خیلی سریع راهی محل کار خود شد و پس از امضای اسناد مالی فدراسیون، با مسوولان فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تماس گرفته و هدایای خریداری شده را دریافت و بین کارکنان فدراسیون به عنوان سوغات سفر و تقدیر از زحمات پرسنل، تقسیم کرد.
فدراسیون دو و میدانی در پایان اطلاعیه خود آورده است که فاکتور خرید و اسناد مالی این هدایا در بخش مالی فدراسیون موجود است و قابلیت رسانه ای شدن دارد و از سوی دیگر نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان نیز در کلیه مراحل خریداری و ورود این ادکلن ها حضور داشته و می تواند این مسائل را تائید کند.
ورزشی** 2024** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات