بوفون: مقایسه من و نویر توهین است

جیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا عنوان کرد که نمی‌تواند مقایسه ای بین خودش و مانوئل نویر، گلر تیم ملی آلمان انجام دهد.  افکارنیوز: این دو امشب در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بوفون که پیشتر نویر را بهتر از خودش توصیف کرده بود مدعی شد که مقایسه خودش و نویر را توهین تلقی می‌کند.
 
او گفت:" من قبلا گفتم که نویر بهتر از من است زیرا ممکن است درست باشد. این موضوع چیزی نیست که من را اذیت کند یا ناراحتم کند. من به خوبی از چیزی که بودم و هستم مطلعم. این باعث می‌شود که احساس آرامش کنم. اینکه او را با یک گلر 38 ساله مقایسه کنیم توهین آمیز است. دادن چنین پاسخ‌هایی در طول چهار پنج سال اخیر طبیعی شده و او از همه جهت ثابت کرده گلر بزرگی است."
 
بوفون ادامه داد:" هیچ مسیری به جز اینکه به تلاش برای پیشرفت کردن ادامه دهیم وجود ندارد. وقتی به تیم‌هایی که مقابلشان قرار می‌گیریم نگاه کنید متوجه سختی کار ما می‌شوید. یک بازی سخت، پر از عرق و خون و احساسات تماشا خواهیم کرد که هر دو تیم تمام تلاششان را در زمین انجام خواهند داد."
 
 

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات