گزارش یک فتح؛ اژدها خارج نمی‌شود!


 

به گزارش "ورزش سه"، ولز بعد از 58 سال توانست خود را به مرحله نهایی یک تورنمنت بزرگ برساند و حالا بازیکنان این تیم تنها یک دیدار با رسیدن به فینال فاصله دارند؛ اتفاقی که اگرچه برای بقیه می تواند یک شگفتی باشد اما برای ولزی ها این پاداش انتظار 6 دهه ای آنهاست. همانطور که کریس کولمن بعد از دیدار دیشب گفت:" ما فقط برای لذت بردن به یورو نیامدیم."

 

ولزی ها برای مبارزه راهی فرانسه شدند و این همان کاری بود که مقابل بلژیک انجام دادند؛ حتی وقتی شوت غیرقابل مهار ناینگولان فضای مقابل دروازه را شکافت و از بالای دست های وین هنسی وارد دروازه شد، ولزی ها یک لحظه هم به حذف شدن فکر نکردند.

 

چند دقیقه بعد، کاپیتان اشلی ویلیامز در بهترین زمان ممکن از راه رسید و با یک ضربه سر کار را به تساوی کشید. توپ که از مقابل دی بروین عبور کرد، اژدها دوباره بیدار شده بود.

 

بعد از آن نوبت رابسون کانو بود تا با یک چرخش دیدنی، یکی از تکنیکی ترین گل های جام را وارد دروازه بلژیک کند. بعد از آن دیگر ولز شکست ناپذیر نشان داد. بلژیک هرچه زد به در بسته خورد و گل کریس ووکس در دقیقه 85، گیلاس روی کیک پیروزی بود. انتظار 58 ساله، هر تیمی را به حریفی خطرناک می کند؛ مخصوصا اگر نشان اژدها روی پیراهنش باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات