برترین های جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان گناوه مشخص شدند

به گزارش ایرنا، مدیرکل ورزش وجوانان استان بوشهر درآیین پایانی این رقابتها گفت: در ماه مبارک رمضان امسال برنامه های ویژه ورزشی خوبی در سطح شهرستان های استان برگزارشد که شهرستان گناوه پیشقدم بوده است.
احمد بهروزیان فرد افزود: جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در گناوه بعد از المپیاد ورزشی بانوان در بوشهر به عنوان دومین گردهمایی در سطح استان است که باتوجه به برگزاری خوب آن توجه بیشتری به ورزش این شهرستان خواهد شد.
وی اظهارکرد: توجه به ورزش بانوان در سطح استان بوشهر مدنظر استاندار است و درصددیم که کمک های ویژه ای به رشته های موجود ورزشی این قشر انجام دهیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از خانواده ها خواست که این اداره کل را در ارتباط با ورزش های همگانی همراهی و یاری کنند.
رئیس اداره ورزش وجوانان گناوه هم گفت: یکی از اهداف این اداره ایجاد شور ونشاط دربین اقشار جامعه بویژه بانوان این شهرستان است که نیمی از جمعیت ورزشی را تشکیل داده اند.
رحمان عمادی افزود: این اداره با همکاری هیات ها و ورزش بانوان برنامه های متعدد ورزشی را در سال جاری در سطح این شهرستان برگزار کرده که رقابتهای والیبال بانوان شمال استان، فوتبال محلات، جام روستایی و اعزام ورزشکاران به مرکز استان و کشور بخشی از آنهاست.
وی بیان کرد: یکی از نیازهای مبرم بانوان ورزشکار این شهرستان سالن اختصاصی است که دراین ارتباط مراحل قانونی تملک زمین در حال انجام است.
مسئول امور ورزش بانوان و نایب رئیس هیات ورزش های همگانی گناوه گفت: اولین جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان ویژه ماه مبارک رمضان در چندین رشته و باحضور ورزشکاران شهرستان های استان بوشهر و نخستین دوره جشنواره ورزشی معلولان به مناسبت بزرگداشت زنده یاد زهره خدری از ورزشکاران مطرح این شهرستان به همت این هیات و همکاری دستگاههای ذی ربط از ابتدای ماه رمضان در سطح این شهرستان در رشته های هندبال، طناب کشی، دارت، والیبال نشسته و تنیس روی میز برگزار شد.
خدیجه دشتی افزود: در رشته هندبال نونهالان تیم ثامن اول و موج و ضیافت دوم و سوم ، در رده نوجوانان بوشهر به مقام اول رسید و تیم های گناوه الف و دشتستان دوم و سوم و در رده بزرگسالان تیم های ساحل، نیایش و صیام بترتیب اول تا سوم شدند.
وی گفت: در رشته طناب کشی که باحضور 10 تیم برگزارشد، تیم روستای عباسی اول و در رشته والیبال نشسته نیز تیم گناوه رتبه نخست را کسب کرد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات