فن پرسی و فنرباغچه، فردا رودرروی گسترش

تیم گسترش فولاد فردا به مصاف فنرباغچه ترکیه می رود. ورزش سه: تیم گسترش فولاد تبریز که از روز سه شنبه هفته گذشته در کشور ترکیه و منطقه قزلچه حمام اردو زده است، فردا نخستین دیدار تدارکاتی خود را مقابل تیم قدرتمند فنرباغچه ترکیه برگزار می کند.

گسترش فولاد قرار بود اولین بازی دوستانه اش را روز پنجشنبه با تیم شهرداری ایاشی رومانی انجام دهد که این بازی به دلیل بارش شدید باران لغو شد.
 
بر این اساس گسترشی ها فردا نخستین بازی دوستانه شان را با فنرباغچه برگزار می کنند.
 
فراز کمالوند، سرمربی گسترش فولاد درباره بازی فردا با فنرباغچه به "ورزش سه" می‌گوید: تیم ما روزانه دو نوبت و گاها 3 نوبت تمرینات سنگین را پشت سر می گذارد و با اینکه فشار زیادی از نظر بدنی به بازیکنان آورده ایم اما دوست داشتم در این فشار با یک تیم قدرتمند روبه رو شویم. فردا با فنرباغچه بازی می کنیم و نتیجه این مسابقه هم برایمان هیچ اهمیتی ندارد.
 
وی در پاسخ به این پرسش که آیا فنرباغچه با بازیکنان اصلی خود از جمله فن پرسی به میدان می آید، می افزاید: طبق قراری که گذاشتیم، قرار است آنها با نفرات کامل به میدان بیایند و اگر مشکل خاصی نباشد، فن پرسی هم مقابل تیم ما بازی خواهد کرد.
 
گفتنی است، تیم فنرباغچه نانی بازیکن پرتغالی را نیز در اختیار دارد که این بازیکن به دلیل حضور در جام ملت های اروپا قادر به همراهی تیم باشگاهی اش در اردوهای پیش فصل نیست.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات