سرنوشت مبهم کاپیتان تیم ملی در قطر/ العربی مدافع برزیلی خرید


به گزارش "ورزش سه"، با برگزاری انتخابات ریاست باشگاه و حضور رئیس جدید سونامی در باشگاه العربی استارت خورد و در اولین گام مربی ایتالیایی و ستاره های خارجی فصل گذشته کنار گذاشته شده و مربی اروگوئه ای جدید برای هدایت تیم معرفی شد تا با نظر او بازیکنان خارجی جدید جذب شوند.


در شرایطی که سرمربی مد نظر مالکان باشگاه هنوز برای امضای قرارداد وارد دوحه نشده است این باشگاه تحرکات خود در بازار را آغاز و در اولین گام دو خرید انجام داد که یکی از آنها واگنر مدافع برزیلی فصل گذشته الجیش است که بنا بر اعلام سایت الکاس در توافق صورت گرفته میان دو باشگاه از سال آینده برای العربی به میدان خواهد رفت.


الین درحالی است که باشگاه العربی هنوز تکلیف اشکان دژاگه ملی پوش ایرانی خود را با وجود باقی ماندن دوسال از قراردادش مشخص نکرده تا سرنوشت آتی کاپیتان تیم ملی ایران در ابهام قرار بگیرد. البته برخی رسانه های قطری مدعی شدند مذاکراتی میان باشگاه العربی با چند باشگاه در حال انجام است تا دژاگه به یکی از این تیم ها قرض داده شود.

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات