فرصت خوبی است که شانسم را در مربیگری امتحان کنم/ بختیاری‌زاده: هدفم صعود به لیگ برتر است


سهراب بختیاری زاده در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره نخستین تجربه سرمربیگری اش در نفت مسجدسلیمان، حضور در کنار هواداران این تیم، شانس صعود به لیگ برتر و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


فرصت خوبی نصیبم شده است


حضور در تیم نفت مسجدسلیمان به عنوان سرمربی فرصت خوبی است که بتوانم شانس خودم را امتحان کنم و تجربیاتم را در اختیار نسل جدید فوتبال بگذاریم. تلاش خواهیم کرد تا تیم خوبی را آماده و روانه مسابقات کنیم. امیدوارم تیم من تیم شایسته ای باشد. فکر می کنم شهر مسجدسلیمان با سابقه ای که در فوتبال دارد، باید تیم خوبی را داشته باشد و ما برای این منظور نهایت تلاشمان را به کار می گیریم. قطعا اهداف بزرگی را ترسیم کرده ام تا بتوانم دینم را به مردم مسجدسلیمان ادا کنم.


خیلی سریع استارت می زنیم


امروز به مسجدسلیمان می روم تا شرایط تیم را ارزیابی کنم. دورادور از شرایط تیم باخبرم اما هنوز به طور دقیق اطلاعات ندارم. می دانم 40، 50 درصد بازیکنان جدا شدند. باید تیم خوبی ببندیم و سخت ترین اردوها را برگزار کنیم. اگر نسبت به سایر رقبا کارمان را دیر شروع کنیم، ضربه می زند و به همین خاطر خیلی سریع باید استارت کار آماده سازی زده شود.


هواداران حمایت کنند


هواداران نفت مسجدسلیمان یکی از اصلی ترین ارکان باشگاه هستند. آنها باید حمایت کنند تا بتوانیم روزهای خوبی را سپری کنیم. از سوی دیگر تمام اعضای باشگاه باید مسئولیت های خود را به درستی انجام دهند تا به موفقیت نزدیک شویم. با هر بی نظمی، کار خودمان را سخت تر می کنیم. امیدوارم طرفداران به تیم آرامش و اجازه بدهند کادرفنی کار خودش را انجام دهد تا موفق شویم.


امیدوارم مفید باشم


من اولین تجربه سرمربیگری ام را سپری می کنم. تمام تلاشم برای این است که بتوانم مفید و تاثیرگذار باشم. در فوتبال ایران استعدادهای زیادی حضور دارند. نسل ما هم تجربیات زیادی دارند که می توانند در مربیگری ورود کنند و حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. ما می خواهیم تجربیاتی که در طول سالها اندوختیم به جوانان انتقال دهیم. مهم تر از کسب موفقیت در زندگی این است که در جریان باشی و دائما تلاش کنی تا موفقیت‌ها را به‌دست بیاوری.


هدفم صعود به لیگ برتر است


رقبای ما در لیگ دسته بسیار قدرتمند هستند. شرایط سختی برای صعود به لیگ برتر داریم اما نمی خواهم ناامید باشم. صعود به لیگ برتر امکانات و ویژگی هایی می خواهد که رقبا به خوبی آنها را دارند. با این حال پول تعیین کننده نیست و قطعا نگاه من به سرمربی این است که بتوانیم تیم را برای صعود به لیگ برتر ببندیم.


تشکر از باشگاه


از زمانی که خبر سرمربیگری ام در نفت مسجدسلیمان اعلام شده، دوستان زیادی از نقاط مختلف مسجدسلیمان تماس گرفتند و لطف داشتند. خیلی ها مرا شرمنده کردند و امیدوارم بتوانم پاسخگوی محبت شان باشم. از مسئولان باشگاه نفت هم تشکر می کنم که اعتماد کردند. امیدوارم دست به دست یکدیگر دهیم و بتوانیم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات