مسابقات تیر و کمان جام رمضان در گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقه ورزشی که در دو گروه خواهران و برادران و به صورت آزاد توسط هیات تیر و کمان گنبدکاووس برگزار شد، شرکت کنندگان با تیر و کمان 'ری کرو' و از فاصله 10 متری با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیات تیر و کمان گنبدکاووس در خصوص اهداف برگزاری این مسابقه به خبرنگار ایرنا گفت: ایجاد روحیه نشاط، شادی و سرگرمی در علاقi مندان به این رشته مفرح ورزشی و نیز استعدادیابی از اهداف مهم برگزاری این مسابقه بود.
محمد بهرامن افزود: این هیات به قید قرعه به 35 نفر از شرکت کنندگانی که موفق به زدن تیر به هدف شدند، جوایز نقدی (کارت هدیه) اهدا نمود.
وی اضافه کرد: درحال حاضر تعداد 20 تا 25 نفر از علاقه مندان به رشته ورزشی تیر و کمان در گنبدکاووس به صورت حرفه ای و به همین تعداد نیز به صورت آموزشی مشغول فعالیت در این رشته هستند.
بهرامن تصریح کرد: به دلیل بالا بودن هزینه خرید تیر و کمان که حداقل بین 50 تا 80 میلیون ریال است، استقبال شهروندان از این رشته ورزشی که سفارش نبی مکرم اسلام (ص) نیز می باشد، کمرنگ است.
شهرستان گنبدکاووس با 360 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1860

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات