حمایت بازیکن محبوب پرسپولیس از طارمی

هافبک تیم پرسپولیس از هم تیمی سابق خود دفاع کرد. به گزارش نامه نیوز، در پی شدت گرفتن انتقادها از مهدی طارمی، محسن مسلمان با انتشار متنی از همبازی سابق خود دفاع کرد.
وی نوشت: سالی که گذشت ما با یه عشقی زندگی کردیم به اسم پرسپولیس... همه بچه ها عاشقانه براش جنگیدن و زحمت کشیدن تا دل هوادارا که واقعا سنگ تمام برامون گذاشتن رو شاد کنن...مهدی هم ازین مسئله مستنثی نبود و تمام وجودش رو برای این عشق گذاشت... من کاری ندارم که اتفاقات اخیر چقدر درست بوده یا غلط ولی این رو میدونم کسی که اینهمه دل همه رو شاد کرده نباید یک شبه با یه تصمیمی که شاید خودشم زیاد توش دخیل نبوده، مورد هجوم اینهمه بی مهری قرار بگیره... پرسپولیس یه خانواده بزرگه که مشکلات داخلیش نباید وسیله و ابزاری بشه برای حاشیه سازی رقبا برای این تیم... از خدا میخوام که مهدی توراهی که رفته موفق تر از قبل بشه و بتونه به فوتبال این مملکت بیشتر کمک کنه...بیایم باهم اصالت یه پرسپولیسی رو با احترام گذاشتن به هم به همگان نشون بدیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات