تکذیب پیوستن حاج صفی به سپاهان/ شاگردان ویسی تا دوشنبه استراحت می‌کنند


به گزارش "ورزش سه"، احسان حاج صفی ملی پوش ایرانی که این روزها به یکی از شاه ماهی های بازار نقل و انتقالات تبدیل شده اواخر هفته گذشته حضور غیر منتظره ای در اصفهان داشت که بسیاری سفر او به نصف جهان را پیرو نهایی شدن مذاکراتش با سپاهان دانستند.


در واکنش به این شایعات سرپرست سپاهان گفت: «حضور احسان حاج‌صفی در شهر اصفهان هیچ ارتباطی با باشگاه سپاهان ندارد و تا این زمان هیچ گونه صحبتی با این بازیکن انجام نشده چون احتمال خرید بازیکن در ادامه نقل و انتقالات برای ما بسیار کم است ولی با این حال سرمربی تیم مشخص می‌کند که به بازیکنان دیگری نیاز دارد یا خیر».


مهدی اخوان در ادامه راجع به برنامه های سپاهان در بازگشت از اردوی شهرکرد، افزود: «تیم یک هفته در شهرکرد اردو بود و ۲ بازی تدارکاتی انجام داد، بازیکنان امروز و فردا استراحت کرده و دوشنبه به تمرین بازمی‌گردند. با حضور در اردوها در حال رسیدن به آمادگی جسمانی مناسب هستیم و برای آمادگی بیشتر قصد داریم یک سفر به کشور اوکراین داشته و چند بازی تدارکاتی را انجام دهیم».


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات