حضور یاسینى‌ها در راهپیمایى روز قدس


به گزارش "ورزش سه"، سید روح الله حسینی رئیس هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی یاسین در راهپیمایی روز قدس ضمن اشاره به حضور پرشور ورزشکاران وآحاد جامعه در خصوص ضرورت حمایت از ملت مظلوم فلسطین تصریح کرد:


قرآن کریم، کسانی را که نسبت به کمک و یاری ستمدیدگان، سکوت و بی تفاوتی اختیار کرده اند و قیام نمی کنند، سرزنش و ملامت نموده، مورد سؤال قرار می دهد و می گوید: «چرا در راه خدا و در راه مردان و زنان و کودکانی که (به دست ستمگران) تضعیف شده اند، پیکار نمی کنید همان افراد (ستمدیده ای) که می گویند : خدایا ! ما را از این شهر که اهل آن، ستمگرند، بیرون ببر و برای ما از طرف خود، سرپرست قرار ده و برای ما از طرف خود، یار و یاوری تعیین فرما!»


دکتر حسینی در ادامه افزود:


از یک سو مظلوم و ستمدیده، موظف به مقاومت و ایستادگی در برابر ظالم و فریاد زدن و کمک خواستن از برادران دینی است و از سوی دیگر، مؤمنان که فریاد و استغاثه برادران دینی و ستمدیده خود را می شنوند، مسئول هستند به ندای آنان، جواب مثبت داده و به یاری آنان بشتابند؛ زیرا مقاومت در برابر ظلم و ستمگری و جلوگیری از رخنه و نفوذ آن، در لایه های اجتماع، بر هر کسی که قدرت و توانایی آن را داشته باشد به حکم عقل، شرع و فطرت، واجب است.


درپایان رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین گفت:


آحاد جامعه بخصوص ورزشکاران وظیفه ذاتی خود را دفاع از ظلم و مظلوم بدانند و هرکجا که ناله ی  مظلوم برخواست در دفاع از آن بایستی قیام کرد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات