رکابزنان المپیکی ایران مشخص شدند

به گزارش مشرق، خسرو قمری درباره بازدید از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری و زمان انتخاب سه رکابزن اعزامی به المپیک بیان کرد:  دوشنبه هفته جاری اردوی تیم ملی تمام می‌شود و یک‌شنبه یا دوشنبه هفته آینده جلسه کمیته فنی برگزار خواهد شد، قرار است در آن جلسه گزارشی از عملکرد رکابزنان ارائه شود و در نهایت چهار نفر انتخاب شوند.

او ادامه داد: البته نفرات تا حدی مشخص هستند، حتی الان هم می‌توانم نفرات را معرفی کنم اما نمی‌خواهم تک روی کرده باشم و اعلام نتیجه پس از برگزاری جلسه کمیته فنی و گرفتن نظرات اعضا انجام می شود. برای انتخاب نفر اول و دوم مشکل نداریم  و فقط نفر سوم و چهارم نزدیک به هم هستند، البته تصمیم نداریم نفر ذخیره را معرفی کنیم تا رکابزنان در تور کینگ‌هایلک چین شرکت کنند و در نهایت 15 روز قبل از آغاز بازی‌ها سه نفر نهایی را معرفی خواهیم کرد. قرار است چایچی به همراه تیم‌های باشگاهی پیشگامان و شهرداری تبریز به چین برود و عملکرد رکابزنان را مورد بررسی قرار دهد.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری در پاسخ به این پرسش که مشخص است چه کسی در تایم تریل رکاب خواهد زد، گفت: بله نفر تایم تریل نیز مشخص است اما همانطور که گفتم بعد از جلسه کمیته فنی اسامی را اعلام خواهیم کرد.

 او در مورد شرایط آمادگی رکابزنان بیان کرد: نه تنها من بلکه اعضا کمیته فنی معتقدند رکابزنان نسبت به گذشته 20-30 درصد پیشرفت داشته‌اند و شرایط نسبتا خوبی دارند. قرار است امروز(شنبه) افسران نادو نیز با حضوردر اردو از ملی پوشان تست بگیرند، البته دکتر غفوریان پزشک فدراسیون نیز با هماهنگی آزمایشگاهی دراردبیل از رکابزنان آزمایش خون گرفت و اگر تغییری در گلبول خون ایجاد شده باشد، در آزمایش آنها راحت مشخص می شود.

 قمری مورد در زمانتحویل دوچرخه رکابزنان المپیکی نیز گفت: رکابزنان بیست و چهارم تیر سال جاری به چین می‌روند اما تا قبل از آن دوچرخه‌ها به دستمان می‌رسد و به رکابزنان المپیکی تحویل داده می شود تا از آنها استفاده کنند. رکابزنان پس از بازگشت از چین یازدهم مرداد نیز راهی ریو خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات