احتمال تغییر محل تمرینات نفت تهران

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، تمرینات تیم فوتبال نفت تهران پس از مشخص شدن وضعیت مالکیت و مدیریت این باشگاه، تمدید قرارداد و جذب چند بازیکن از امروز و در حالی که حدود بیست روز تا شروع رقابت های لیگ زمان باقی مانده است، آغاز می شود.

طبق برنامه قرار است نفتی ها بعد از ظهر امروز در ورزشگاه صاصد میدان نو بنیاد تمرینات خود را شروع کنند اما مسئولان این باشگاه در تلاش هستند به دلیل بعد مسافتی که بیشتر بازیکنان این تیم تا ورزشگاه صاصد دارند، محل تمرینات نفت را تغییر داده و به مکان دیگری منتقل کنند.

شنیده می شود مسئولان باشگاه نفت در نظر دارند در مذاکره با شرکت ملی نفت ایران مالک سابق باشگاه، بار دیگر ورزشگاه نفت تهرانسر را به عنوان محل تمرینات خود انتخاب کنند.

رحیم ایرانیان سرپرست تیم نفت احتمال تغییر محل تمرینات این تیم در روزهای آتی را تائید کرد و از برگزاری نخستین جلسه تمرینی این تیم در همان محل قبلی خبر داد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات