بازدید اعضای هیات اجرایی کمیته المپیک از ساختمان قدیم این کمیته

به گزارش خبرنگار مهر، هیات اجرایی کیمته ملی المپیک در غیاب برخی اعضا امروز شنبه و پس از گذشت چند هفته تشکیل جلسه داد. طبق دستور جلسه از پیش اعلام شده، بازدید از ساختمان قدیم کمیته ملی المپیک در خیابان رامسر یکی از محورهای این جلسه بود. بر همین اساس اعضای حاضر در جلسه امروز پس از یک نشست کوتاه به محل این ساختمان رفتند تا وضعیت این ساختمان را مورد جهت بهره برداری بهتر مورد بررسی قرار دهند. 

سرکشی از یک قطعه زمین دیگر اقدامی بود که امروز توسط اعضای هیات اجرایی انجام شد. گفته می شود این زمین که در خیابان اشرفی اصفهانی قرار دارد، متعلق به کمیته است و اعضای هیات اجرایی از آن بازدید کردند تا با لحاظ کردن موقعیت آن، بحث و بررسی های لازم را در مورد چگونگی بهره برداری و انجام فعالیت های مربوطه در آن انجام دهند. 

پیش از این دو بازدید، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک نشستی کوتاه در محل کمیته داشتند. در این نشست در مورد پاداش مربیان موفق در کسب سهمیه و افزایش آن صحبت هایی مطرح شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات