عجیب ترین تیم‌های لیگ در دوران آماده‌سازی

در شرایطی که اکثر تیم های لیگ برتری در پی برگزاری اردوهای تدارکاتی خود در کشورهای خارجی و یا شهر های خوش آب و هوای کشورمان هستند، دو تیم هنوز کادر خود را تکمیل نکردند. ورزش سه: دیگر باید عادت کنیم قبل از شروع رقابت های لیگ برتر چند تیم به دلیل مشکلات مالکیتی و مالی از سایر تیم ها عقب بیفتند و نتوانند برنامه های آماده سازی شان قبل از شروع فصل به درستی پیش ببرند. امسال نیز این قضیه برای دو تیم نفت تهران و صبای قم تکرار شده و مشخص نیست این دو تیم با چه میزان آمادگی جسمانی وارد مسابقات لیگ برتر شانزدهم می شوند.
 
سفر به خارج از کشور
در شرایطی که نسبت به سال های گذشته درصد تیم هایی که اردوهای پیش فصل خود را در خارج از کشور برگزار می کنند کاهش یافته اما همچنان هستند تیم هایی که کمپ های خارجی ترجیح می دهند. در حال حاضر 3 تیم پرسپولیس، گسترش فولاد وماشین سازی از ایران خارج شده و اردوهای خود را در اوکراین، ترکیه و گرجستان برگزار کرده اند. همچنین چند تیم دیگر از جمله استقلال، سپاهان و پدیده نیز به اردوهای خارجی می روند. در عین حال اکثر تیم ها در داخل کشور اردو زده اند.
 
تیم هایی که اردوی داخلی را ترجیح دادند
تیم هایی مثل فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن، تراکتورسازی و ... تصمیم به برگزاری اردو در داخل کشور گرفته اند. البته تیم سپاهان نیز اولین اردوی خود را در شهرکرد برگزار کرد و احتمالا چند روز دیگر برای برپایی اردوی دوم به ترکیه سفر می کند. مربیان این تیم ها ترجیح دادند به جای هزینه های میلیونی در خارج از کشور در مناطق خوش آب و هوای داخل کشور اردو بزنند و تیم خود را آماده شروع مسابقات کنند.
 
بلاتکلیف ها
در این بین دو تیم نفت تهران و صبای قم همچنان بلاتکلیف هستند. نفت تهران اگرچه بعد از کش و قوس های فراوان مالک خود را شناخت و با تمدید قرارداد اکثر بازیکنان فصل قبل تاحدی سروسامان گرفته اما هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده و برنامه ای نیز برای آماده سازی ندارد. از سوی مسئولان باشگاه فقط اعلام شده یک اردوی سرعین در دستور کارشان قرار دارد که هنوز زمان برگزاری این اردو مشخص نیست. از سوی دیگر باشگاه صبای قم هنوز مدیران جدید خود را نشناخته و قرارداد بازیکنانش نیز فسخ شده است. در این شرایط مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار نماینده قم در لیگ برتر است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات