توفیق اجباری برای مدیر تیم‌های ملی/ «نصرت خان» واقعا سرمربی است؟

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سه ملی پوش المپیکی جودوی ایران به همراه «محمدرضا رودکی» مدیر تیم‌های ملی بامداد روز گذشته به منظور برپایی اردویی تدارکاتی راهی اسپانیا شدند، اما نکته جالب این سفر عدم حضور «نصرت خان» سرمربی ازبکستانی است که پیش از این در اردوی خراسان هم کنار ملی پوشان نبود.

«نصرت خان» ازبکستانی که چندی پیش به عنوان سرمربی تیم ملی جودوی ایران برگزیده شد تا کنون در چند اردو و حتی تمرینات ملی پوشان غایب بوده و این امر سبب شده تا باز هم شایعاتی مبنی بر اینکه آیا او واقعا سرمربی تیم ملی جودوی ایران است یا خیر به گوش برسد.

نکته جالب دیگر سفر ملی پوشان عدم حضور حامد ملک محمدی مربی تیم ملی در این اردو است که به نظر می‌رسد دوران حضورش به عنوان مربی تیم ملی به سر رسیده است.

با توجه به این شرایط به نظر می‌رسد مدیر تیم‌های ملی در یک توفیق اجباری بار سنگین هدایت ملی‌پوشان را به دوش خواهد کشید تا عملا «محمدرضا رودکی» مربی تیم ملی جودو در اردوی اسپانیا باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات