بازدید نماینده فدراسیون جهانی اسکی از پیست دیزین

بازدید نماینده فدراسیون جهانی اسکی از پیست دیزینبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نماینده فدراسیون جهانی اسکی  شب گذشته وارد ایران شد تا با بررسی وضعیت پیست دیزین، تا تصمیم نهایی برای بازگرداندن میزبانی مسابقات اسکی روی چمن جوانان جهان  به ایران را بگیرد.  پیتر گردول نماینده فدراسیون جهانی تا دقایقی دیگر از پیست دیزین بازدید می کند.

پژمان مزینانی رییس کمیته اسکی روی چمن فدراسیون اسکی در این باره به خبرنگار ما گفت: با رایزنی های انجام شده قرار بر این شد نماینده ای از فدراسین جهانی ازپیست بازدید کند تا تصمیم  درباره بازگرداندن میزبانی مسبقات قهرمانی جوانان جهان به کشورمان نهایی شود.

وی ادامه داد تمامی مشکلاتی که از سوی فدراسیون جهانی از یست دیزین گرفته شده است همگی رفع شده. اما به دلیل استعفای برخی از مدیران در قدراسیون جهانی اسکی( فیز)، تصمیم گیری در باره این موضوع با  تاخیر مواجه شده است. لازم است هرجه سریعتر تکلیف میزبانی مشخص شود تا تیم های شرکت کننده نیز تکلیف خود را بدانند.

شایان ذکر است در صورت پذیرش میزبانی ایران، این رقابت ها ازچهارم تا هفتم مرداد ماه در پیست اسک دیزین  برگزار می شود.


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات