چند خبر ورزشی از خراسان شمالی

*مسابقات دو و میدانی ' جام رمضان ' با شناخت نفرات برتر در بجنورد به پایان رسید
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، دبیر هیات دو و میدانی استان از برگزاری مسابقات دو و میدانی بانوان و آقایان جام رمضان در بجنورد با حضور بیش از 100 شرکت کننده خبر داد.
علی اصغرصابری گفت: این رقابت ها به مناسبت ماه مبارک رمضان در ورزشگاه تختی بجنورد برگزار شد که در بخش مردان در دوی 100 متر حامد شریفان اول شد و ابوالفضل عسکری و مجید صبوری دوم و سوم شدند.
در 400 متر مرتضی احمدی به مقام قهرمانی رسید و رضا بهبودی و امیر ضمیری دوم و سوم شدند.
در 2 هزار متر احمد شهیدی در جایگاه اول ایستاد و رمضان افشار و حسین مسعودی دوم و سوم شدند.
همچنین ایمان بلالی , علی سعیدی و ایمان اصلانی در پرش طول صاحب عناوین اول تا سوم شدند.
شاهین مهر دلان ، امید ایزد پرست و محمد دادمهر در پرتاب وزنه و یونس کاظمی ، حسن حاتمی و امید بهادری در پرتاب نیزه مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
وی ضمن اشاره به برگزاری رقابتهای دو و میدانی بانوان در شب گذشته در مجموعه تختی بجنورد افزود: در پایان رقابتهای بانوان نیز فاطمه غلامیان ، مهدیه شراره آتش و مهناز قنبری در دوی 100 متر، ملیکا حری ، ندا هوشمند و مرضیه وحدانی در دوی 400 متر ، معصومه باغچقی ، اعظم ربانی و مریم متینی در دوی 2 هزار متر صاحب عناوین اول تا سوم شدند.
دبیر هیات دو و میدانی استان خاطرنشان کرد: مریم رضایی ، فاطمه شرقی و صغری رجبی در پرش طول و آسیه شجاعی ، آرزو کمالی نژاد و غزاله مهر دلان در پرتاب وزنه اول تا سوم شدند.
وی تصریح کرد: در پرتاب نیزه پردیس ریحانی در جایگاه اول ایستاد و آلما روز چمن آرا و مینا جعفر زاده دوم و سوم شدند.

***تیم ملی فوتوالی در بجنورد اردو می زند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی رضا ابراهیمی مسئول کمیته فوتوالی استان و سرپرست تیم ملی از برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی فوتوالی در بجنورد خبر داد.
رضا ابراهیمی زمان برگزاری این اردو را بعد از تعطیلات عید سعید فطر دانست و گفت: این اردو به مدت 4 روز برای آمادگی و شرکت تیم ملی فوتوالی در مسابقات المپیک ریو 20 تیر ماه در بجنورد برگزار خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: پس از اردوی بجنورد تیم ملی فوتوالی در استان یزد اردو خواهد زد.
رضا ابراهیمی افزود: جمیل کر، ابوذر قربانی، عبدالعاطی نظری و حامد شادان، آیدین تشنه‌کام، سید محمد میرحسینی و عباس طریقی بازیکنانی هستند که در این اردو حضور دارند تا زیر نظر جعفر حاج صفری خود را مهیای اعزام به مسابقات المپیک کنند.
سرپرست تیم فوتوالی کشور گفت: در کنار این اردو رقابت های استانی این رشته نیز برگزار خواهد شد که ثبت نام از متقاضیان آغاز شده تا ورزشکاران از نزدیک از نحوه تکنیک و تاکتیک های بازیکنان تیم ملی الگو و بهره بگیرند.
*** مسابقات فوتسال جام رمضان پایان یافت
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی رئیس هیات فوتبال استان گفت: این رقابتها که از 19 خرداد ماه با حضور 36 تیم تحت عنوان 3 هزار شهید خراسان شمالی در بجنورد آغاز شده بود شب گذشته با برگزاری رقابتهای فینال و رده بندی به پایان رسید.
حسین جعفرزاده افزود: تیم رستوران حاج حسین با شکست 7 بر 5 از سد تیم دانشگاه پیام نور گذشت و در سکوی نخست این رقابتها ایستاد ، تیمهای پیام نور و سامان الکتریک نیز دوم و سوم شدند.
همچنین مصطفی دلاوری در پایان این مسابقات به عنوان گلزن برتر معرفی شد.
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال گرامیداشت 3 هزار شهید استان شب گذشته با حضور عباس شاهی معاون توسعه امور ورزش برگزار و جوایز و کاپ قهرمانی تیمهای اول تا سوم اهداء شد.
استان 925 هزار نفری خراسان شمالی دارای 23هزار ورزشکار بیمه ای با 43 هیات ورزشی دارد که سرانه فضای ورزشی در این استان کمتر از 34 سانتی متر مربع است.
6003/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات