ناظم الشریعه: تورنمنت تایلند محک بسیار مناسبی برای بازیکنان خواهد بود

ناظم الشریعه: تورنمنت تایلند محک بسیار مناسبی برای بازیکنان خواهد بودبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد ناظم الشریعه-سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: به همراه مدیر فنی تیم ملی فوتسال در قطر حضوریافته و بیشتر تمرکزمان بر روی بازی با اسپانیا بود. چرا که در جام جهانی کلمبیا با این تیم همگروه هستیم. همانطور که در بالا اشاره کردم، حدود 30 تا 40 درصد از بازیکنانی که در ترکیب تیم باشگاهی اسپانیا بودند، ملی پوش بوده و ارزیابی خوبی را از این تیم داشتیم.
وی در ادامه درباره اردوی تدارکاتی تیم ملی که از 18 تیرماه آغاز می شود، گفت: در این اردو بیشتر تمرکز و فعالیتمان بر روی مرور کارهای دفاعی و تمرینات ایستگاهی است. باید تیم را آماده کنیم تا در تورنمنت تایلند که اواخر مرداد ماه برگزار می شود، به آمادگی مطلوبی برسیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: حضور تیم ملی درتورنمنت تایلند باعث می شود که بازیکنان محک خوبی بخورند و نقاط ضعف و قوت تیم مشخص شود. تیم در کنار تمرینات مستمری که برگزار می کند، نیاز به بازی تدارکاتی دارد تا داشته های خود را در مسابقات دوستانه به اجرا برساند تا با مشخص شدن نکات ضعف و قوت، برنامه ریزی های خود را برای رفع و تقویت آن انجام دهیم تا در نهایت در جام جهانی کلمبیا عملکرد قابل قبول و مطلوبی داشته باشیم.
ناظم الشریعه در پایان گفت: قرار است در تورنمنت تایلند با تیم های مصر، قزاقستان و تایلند بازی کنیم. هر کدام از این تیم ها حریف تدارکاتی مناسبی برای ما هستند و با توجه به شرایطی که در مرحله گروهی جام جهانی کلمبیا داریم، فکر می کنم این تورنمنت کمک بسزایی برای آمادگی بازیکنان به ما کند.
گفتنی است، تیم ملی فوتسال در مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی کلمبیا با تیم های اسپانیا، مراکش و آذربایجان همگروه است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات