تلاش دوو میدانی کاران ایران برای المپیکی شدن

به گزارش مشرق، هفته گذشته کاروان دو و میدانی ایران در جام کازانف قزاقستان شرکت کرد که مهمترین دستاورد آن، کسب سهمیه پرش طول المپیک به وسیله محمد ارزنده بود.

پس از پایان این مسابقات، با تشخیص سازمان تیم های ملی، چند نفر از ورزشکاران در قزاقستان باقی ماندند تا یک هفته بعد در رقابت های دیگری که در این کشور برگزار می شود شرکت کنند.

محمد صمیمی، محمد ارزنده، سبحان طاهرخانی، رضا قاسمی، علی خدیور، سجاد هاشمی، مصطفی ابراهیمی، کیوان قنبرزاده و محمدحسین وظیفه دوست، 9 ورزشکاری هستند که به همراه ایگور پاکلین و حامد احمد پور به عنوان مربی در این تورنمنت شرکت می کنند.

البته از این جمع محمد ارزنده المپیکی شده است اما برای کسب آمادگی بیشتر در این رقابت ها شرکت می کند. رضا قاسمی نیز سهمیه دوی 100 متر المپیک را گرفته اما همچنان به دنبال سهمیه دوی 200 متر است.

مسابقات قزاقستان دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 تیر در ورزشگاه ملی آلماتی برگزار می شود.

تاکنون احسان حدادی و محمود صمیمی در پرتاب دیسک، لیلا رجبی در پرتاب وزنه، رضا قاسمی و حسن تفتیان در دوی 100 متر، حمیدرضا زورآوند در 20 کیلومتر پیاده روی، محمدجعفر مرادی در دوی ماراتن و محمد ارزنده در پرش طول، هشت سهمیه دو و میدانی ایران در بازی های المپیک 2016 ریو را به دست آورده اند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات