رابسون-کانو:/ بیل از رونالدو و مسی هم بهتر است


به گزارش "ورزش سه"،‌رابسون-کانو گل دوم ولز را به زیبایی وارد دروازه بلژیک کرد و تیمش را پیش انداخت تا در نهایت آنها راهی نیمه نهایی یورو شوند. بیل شب گذشته بار دیگر عالی کار کرد و روی موقعیت‌های حساس تیمش کاملا موثر بود. حال رابسون-کانو که به عنوان بهترین بازیکن شب گذشته انتخاب شد، مدعی شد که بیل از رونالدو و مسی هم بهتر است.
او گفت:" مسی و رونالدو بازیکنان بزرگی هستند ولی ما یک بازیکن بزرگ داریم که از آنها هم بهتر است. مشخصا   بیل بازیکن خیلی مهمی برای ما بوده و بازی بزرگی برای هر دو آنها پیش روست. ولی ما بازیکنانی داریم که درطول بازی می‌توانند بهتر کار کرده و پیروز شوند. مشخصا بیل در مسیر تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان است."

 

 


رابسون-کانو درباره غیبت رمزی مقابل پرتغال گفت:" رمزی بازیکنی در کلاس جهانی است. هیچکس نمی‌خواهد چنین بازیکنی را از دست دهد ولی ما اینجا یک تیم هستیم و من مطمئنم می‌توانیم خوب کار کنیم. دیگر بازیکنان سخت تمرین و تلاش کرده اند و منتظر چنین فرصتی بوده اند و مطمئنم خوش می‌درخشیم."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات