ایران میزبان رقابت های تنیس گروه سه آسیا و اقیانوسیه

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس، این رقابت ها روزهای 21 تا 26 تیر در آکادمی بین الملی تنیس استقلال برگزار می شود.
این مسابقات با حضور تیم های سقوط کننده ایران و لبنان از گروه دو، تیم های حاضر در گروه سه شامل ترکمنستان، هنگ کنگ، سوریه و کامبوج و تیم های صعود کننده از گروه چهار شامل جزایر پاسیفیک، قطر و سنگاپور به مدت یک هفته برگزار می شود که قطر به عنوان نخستین تیم آسیایی وارد ایران شد.
همچنین از سوی فدراسیون بین المللی تنیس ماسیمو مورلی از ایتالیا دارای نشان طلا به عنوان سرداور این دوره از رقابت ها معرفی شده است.
سونر سویر به عنوان مسئول هماهنگی داوران از ترکیه، روسلان تورسانف از ازبکستان به عنوان داور بی طرف، سامان حسنی داور نشان برنز، سید عادل برقعی داور نشان برنز، شروین صفوی، امین مهدویان، سینا ابراهیمیان و مهدی ملک زاده نمایندگان نشان سفید کشورمان به عنوان داوران صندلی امر قضاوت را به عهده خواهند داشت.
ورزشی**1067**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات