کاروان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز عازم گرجستان شد

به گزارش روز شنبه روابط عمومی این باشگاه، ماشین سازان در طی این اردوی 10 روزه ضمن انجام تمرینات آماده سازی، برابر سه تیم از جمهوری گرجستان به میدان می رود که دو تیم لیگ برتری و یک تیم لیگ یکی حریفان سبزجامگان در طی این اردو خواهند بود.
مدیر اجرایی تیم ماشین سازی با قدردانی از حمایت های مدیرعامل باشگاه و دیگر عوامل پرتلاش در فراهم سازی امکان برگزاری این اردوی خارجی، گفت: سبزجامگان بعد از این اردو به کشور برمی گردند تا خود را آماده اولین دیدار در لیگ برتر کشور نمایند.
داوود قاسم زاده با اشاره به آخرین دیدار تدارکاتی ماشین سازی قبل از اعزام به گرجستان، گفت: این تیم در دیداری فشرده و نزدیک توانست تیم سایپا را با دو گل شکست داده و بازی بسیار پیشرفته ای را از خود به نمایش بگذارد.
وی افزود: همه بازیکنان با توان کامل برای حضوری شایسته در لیگ شانزدهم آماده بوده و بدون تردید با رهبری خطیبی جوان و متعصب، این تیم در طول فصل بسیاری از نگاه ها را به خود معطوف خواهد کرد.
3038/6183

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات