نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال استارت زد

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری گفت: تمرینات آماده سازی بازیکنان تیم فوتسال شهروند ساری برای رقابت های لیگ برتر زیر نظر مهدی نعمتی سرمربی این تیم در ساری پیگیری می شود.
سعید نجاریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : تمرینات با حضور 10 بازیکن اصلی این تیم که اکثرشان بازیکنان فصل گذشته شهروند ساری هستند، ادامه خواهد یافت.
محمد طاهری، سید جواد منتظر، حمیدرضا ره انجام، سینا پرکاس،عارف عالی منش، سعید بلباسی، مراد ناظری، امیر حسین کلبادی نژاد، یاسین رضازاده و مهدی قلی زاده در زمره 10 بازیکن تیم شهروند ساری هستند که تاکنون قراردادشان با این تیم برای فصل آینده رقابت های فوتسال قطعی شد.
وی اضافه کرد : بزودی دو بازیکن جدید نیز به جمع بازیکنان تیم شهروند ساری اضافه می شوند و این تیم با قدرت فصل آینده رقابت های فوتسال لیگ برتر را پشت سرخواهد گذاشت.
نجاریان اظهارکرد : در فصل آینده رقابت های فوتسال ، تیم شهروند ساری به عنوان نماینده مازندران در این رقابت ها با تقویت بازیکنان و بدنه تیم به دنبال رسیدن به رده بالای جدول است.
مدیرعامل باشگاه شهروند ساری بار دیگر ضمن قدردانی از هواداران تیم که فصل گذشته با وجود ناملایمات از همراهی تیم کوتاهی نکردند، همچنان خواهان تداوم این حمایت ها از سوی هواداران شد.
تیم شهروند ساری در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر فوتسال با 27 امتیاز به عنوان تیم دوازدهم و آخرین تیم در رقابت های لیگ برترماندگار شد.
رقابت های فوتسال لیگ برتر ایران از مردادماه سال جاری شروع می شود و شهروند ساری در نخستین دیدار این فصل میزبان تیم حفاری اهوار است.
6982/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات