3 گزینه تراکتور برای میزبانی از حریفان/ احتمال برگزاری بازی‌های تراکتور در ارومیه


به گزارش "ورزش سه"، از آنجایی که چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز مورد بازسازی قرار گرفته و امکان برگزاری مسابقات تا اواخر شهریور ماه در این ورزشگاه وجود ندارد، تراکتورسازی برای انجام بازی های ابتدایی خود در لیگ شانزدهم دچار سردرگمی شده است.


در این میان مسئولان باشگاه تراکتورسازی مشغول بررسی گزینه های مختلف هستند. آنها 3 ورزشگاه را برای میزبانی از رقبا گزینه کردند و احتمالا در صورت توافق با مسئولان ورزشگاه ها یکی را انتخاب می کنند.


ورزشگاه ارومیه یکی از ورزشگاه های مورد نظر تراکتورسازی است. در این باره نماینده باشگاه تراکتورسازی هم به ارومیه سفر کرده تا از امکانات ورزشگاه دیدن کند. از سوی دیگر تراکتورسازان ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد را نیز زیر نظر دارند. آنها اگرچه با مسئولان گسترش فولاد هنوز صحبتی در این باره نکرده و نظرشان را جویا نشده اند اما علاقه مند هستند تا بازی های خود را در زمین صاف و هموار بنیان دیزل برگزارکنند.


آخرین گزینه حال حاضر تراکتورسازی نیز کمپ اختصاصی باشگاه است که برای ورود هواداران گنجایش زیادی ندارد و مشکلات دیگری نیز دارد.


باید دید در نهایت مسئولان تراکتورسازی چه تصمیمی در این خصوص می گیرند.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات