عنایتی و ادای دین به میثاقیان


به گزارش "ورزش سه"، این شاید به این خاطر باشد که غلامرضا عنایتی پا به سن گذاشته و در لیگ یک فشار کمتری را تحمل خواهد کرد اما از سوی دیگر ادای دین به استاد هم هست. غلامرضا عنایتی یکی از کشف های اکبر میثاقیان است. این مهاجم توانمند که خود بی هیچ ابایی گفته کارگر کارخانه فرش مشهد بوده در فوتبال کارگری مورد توجه اکبر میثاقیان قرار گرفت و به تیم ابومسلم آمد و در این تیم چهره شد. هنوز هفت گلی که وی در بازی با داماش گیلان با مربیگری مرحوم ناصر حجازی به ثمر رساند یک رکورد در فوتبال ایران به حساب می آید.


آدونیس مشهد، ابومسلم خراسان، استقلال تهران، الامارات، النصر، استقلال تهران،سپاهان اصفهان، صبای قم، مس کرمان، صبای قم، پدیده خراسان، استقلال تهران و سیاه‌جامگان مشهد تیم هایی هستند که غلامرضا عنایتی در آن بازی کرده است.


اکبر میثاقیان که در یک دو فصل اخیر ماموریت خود را در تیم های خونه به خونه و مس کرمان به پایان نبرده است خیلی دوست دارد با  لیگ برتری کردن بادران تهران ناکامی های دو فصل اخیر را جبران کند و بی شک برای رسیدن به این مهم روی گل های غلامرضا عنایتی حساب ویژه ای باز کرده است.


عنایتی فصل گذشته هم یکی از خوب های لیگ برتر بود و به معنی واقعی کلمه ثابت کرده است سن در فوتبال فقط یک عدد است.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات