تراکتورسازی و سپاهان جریمه شدند

به گزارش تارنمای رسمی ای اف سی، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه روزهای 29 و 30 ژوئن خود در مقر این نهاد در کوالالامپور، تازه ترین تصمیم های خود را اعلام کرد.
براساس تصمیم ای اف سی، باشگاه تراکتورسازی تبریز به علت نقض مقررات مربوط به برگزاری مسابقه و مسئولیت باشگاه در قبال هواداران در جریان دیدار چهارم خرداد( 24 ماه مه) مقابل النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا، مبلغ 15 هزار دلار جریمه شد.
تراکتورسازی همچنین به علت بی احترامی به مسابقه مقابل النصر امارات در روز 28 اردیبهشت ماه ( 17 مه) و نقض دو مورد از اصول اخلاقی ای اف سی مبلغ شش هزار دلار جریمه شد. تراکتورسازی به علت سوء رفتار تیم در همین دیدار نیز، 6 هزار دلار جریمه شد.
امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی به علت بی احترامی به مسابقه روز چهارم خرداد( 24 ماه مه) مقابل النصر امارات مبلغ 5 هزار دلار جریمه شد.
همچنین فولاد مبارکه سپاهان به علت نقض مقررات کنفدراسیون آسیا مربوط به برگزاری مسابقات در جریان دیدار 15 اردیبهشت (چهارم ماه مه) مقابل الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا مبلغ 10 هزار دلار جریمه شد. سپاهان به علت نقض مقررات ای اف سی اخطار جدی گرفت که در صورت تکرار با مجازات های شدیدتری روبرو می شود.
تیم هایی که جریمه شده اند باید ظرف 30 روز جریمه را بپردازد و در صورت تکرار با مجازات های شدیدتری روبرو می شود.
ای اف سی در این جلسه دو داور تایلندی را به علت دست داشتن در تبانی محروم کرد. تانوم بوریکوت و چایا ماهاپاب تا پایان عمر از هر گونه فعالیت در فوتبال محروم شدند. ای اف سی همچنین از فیفا خواست محرومیت این دو داور را جهانی اعلام کند.
این کمیته همچنین فدراسیون فوتبال عربستان سعودی را به علت اشتباه در اعطای مجوز به الاهلی و النصر برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا 2015 مبلغ 150 هزار دلار جریمه کرد. با توجه به اینکه از زمان تحقیقات ای اف سی اقدامات اصلاحی به اجرا گذاشته شده است، پرداخت مبلغ 100 هزار دلار جریمه برای یک دوره دو ساله تعلیق می شود.
ورزشی**1584

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات