درویش: هنوز وضعیت تیموریان مشخص نیست!


درویش-هنوز-وضعیت-تیموریان-مشخص-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا با بیان اینکه هنوز تکلیف ماندن یا جدایی آندرانیک تیموریان از این تیم مشخص نیست، گفت: سایپا با جذب دو بازیکن دیگر کامل خواهد شد.


به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، رضا درویش درباره نقل و انتقالات باشگاه سایپا و وضعیت این تیم گفت: روز چهارشنبه هفته قبل بود که دو بازیکن خوب دیگر یعنی امید خالدی و مسعود حسن زاده را به خدمت گرفتیم. ما در یکی دو پست دیگر بازیکن می‌خواهیم که البته ۶ یا ۷ گزینه مدنظر داریم.


وی درباره پروسه طولانی جذب مسعود حسن زاده تاکید کرد: جذب این بازیکن مستلزم مذاکرات سه جانبه بین ما، ذوب آهن و حسن زاده بود. ما مذاکرات خوبی با مسئولان باشگاه ذوب آهن داشتیم که باید از آنها تشکر کنم تا در نهایت زمینه جذب این بازیکن را فراهم کردند.


مدیرعامل باشگاه سایپا با بیان اینکه این تیم برای برپایی اردوی تدارکاتی ۱۲ روزه عازم گرجستان خواهد شد، درباره احتمال جذب بازیکن خارجی هم گفت: به ما دو، سه گزینه خارجی پیشنهاد شده است که شاید یکی از این گزینه‌ها را جذب کنیم.


درویش در پایان در خصوص وضعیت آندرانیک تیموریان هم تصریح کرد: حسین فرکی باید اسامی بازیکنان موردنظر و بازیکنانی که به آنها نیاز ندارد را به ما اعلام کند. فرکی این نفرات را روز به روز اعلام می‌کند و برای همین هنوز وضعیت تیموریان مشخص نیست!


 


2051

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات