حضور خسرو حیدری در جلسه توافق ابراهیمی و استقلال

حضور خسرو حیدری در جلسه توافق ابراهیمی و استقلال ورزش > لیگ برتر - امید می گوید دو بازیکن استقلال نقش مهمی در ماندنش داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خسرو حیدری و امید ابراهیمی دوستان بسیار نزدیک هم به حساب می آیند. آنها از دوره حضور در سپاهان، ارتباط نزدیکی با هم گرفتند و دو سال قبل هم گفته می شود حیدری نقش زیادی در استقلالی شدن امید داشت. در جلسه بامداد امروز امید ابراهیمی و استقلالی ها در باشگاه، خسرو هم حضور داشت. امید در این باره و همچنین نقش رحمتی در ماندنش می گوید: «مهدی و خسرو من را برای حضور در استقلال تشویق کردند با همه بازیکنان تیم ارتباط خوبی دارم اما با کاپیتان رحمتی و خسرو حیدری از گذشته هم بازی بوده ام. خسرو همیشه به مانند برادر و راهنما در کنار من حضور داشته است و امشب نیز در جلسه عقد قرارداد در کنار من حضور داشت تا من هر چه سریعتر با استقلال تمدید کنم. کاپیتان رحمتی نیز در این مدت با من تماس داشت و جویای آخرین وضعیت من بود و مرتبا من را برای حضور در استقلال تشویق می کرد.»


252 43

 

کلید واژه ها: امید ابراهیمی - باشگاه استقلال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات