کمرانی: به دنبال تغییر استراتژی مبارزه علیزاده برای المپیک هستیم

کمرانی
سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: بعد از کسب سهمیه المپیک به دنبال تغییر استراتژی مبارزه کیمیا علیزاده هستیم و خوشبختانه در مسابقات یونان تاثیرات مثبت این مسئله را نیز دیدیم.

مهرو کمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بعد از کسب سهمیه المپیک به دنبال آن هستیم که به نوعی استراتژی مبارزه کیمیا علیزاده را تغییر بدهیم تا او بتواند با پای راست نیز بهتر کار کند و به نتیجه بهتری برسد. خوشبختانه علیزاده در مسابقات یونان با اینکه به صورت کامل از بند مصدومیت رهایی نیافته بود، موفق شد بسیاری از امتیازاتش را با پای راست به‌دست بیاورد.

وی ادامه داد: تمرینات به خوبی پیش می‌رود و نگرانی خاصی در اردوها نداریم. مدال طلای مسابقات یونان هم از لحاظ روحی به علیزاده کمک زیادی کرده و از این جهت نیز شرایط ایده‌آل است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا او در مدت باقیمانده تا شروع المپیک به آمادگی مناسبی برسد تا در ریو شاهد مبارزات خوبی از او باشیم.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان درخصوص بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی گفت: وزیر ما را غافلگیر کرد. بالاخره این حضورها باعث دلگرمی بچه‌ها می‌شود و از لحاظ روحی واقعاً تاثیرگذار است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات