ITC سوشا صادر می شود

اگر چه کمیته اخلاق سوشا مکانی دروازه بان فصل گذشته تیم پرسپولیس را 6 ماه از حضور در میادیون رسمی محروم کرده است اما وی منعی برای پیوستن به تیم نروژی نخواهد داشت و به زودی رضایت نامه بین الملی این بازیکن از سوی فدراسیون فوتبال صادر می شود. ورزش سه: اگر چه کمیته اخلاق سوشا مکانی دروازه بان فصل گذشته تیم پرسپولیس را 6 ماه از حضور در میادیون رسمی محروم کرده است اما وی منعی برای پیوستن به تیم نروژی نخواهد داشت و به زودی رضایت نامه بین الملی این بازیکن از سوی فدراسیون فوتبال صادر می شود.

رای صادره از سوی کمیته اخلاق در مسابقات داخلی اثر گذار است و سوشا مکانی منعی برای حضور در تیم نروژی نخواهد داشت. چنانچه محرومیت در نظر گرفته شده از سوی فدراسیون فوتبال برای دوپینگ یا دیگر تخلفات بین المللی بود محرومیت این بازیکن به بیرون از کشور نیز گسترش پیدا می کرد. البته تخلفاتی از جمله تبانی و جعل مدارک قابل تسری است اما تخلف صورت گرفته از سوی سوشا مکانی اخلاقی و در فوتبال  ایران رخ داده است.

ITC سوشا صادر می شود

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات