جریمه 18 میلیون یورویی برای رئال مادرید به دلیل زمین خواری!

به گزارش جام جم آنلاین ، کمیسیون مالیاتی و نظام پرداختی اتحادیه اروپا باشگاه رئال مادرید را به پرداخت 18.2 میلیون یورو جریمه روبرو کرده که این موضوع به یوفا اعلام شد و هیچ تجدید نظری هم در آن وجود ندارد.

دلیل این جریمه سوء استفاده از باشگاه رئال مادرید از نام و لوگوی این باشگاه است که منجر به زمین خواری و همچنین استفاده غیر قانونی از منابع عمومی شده است.

این اتفاق چهره باشگاه معتبر رئال مادرید را مخدوش خواهد کرد.

ماجرا از این قرار است که باشگاه رئال مادرید در سال 1998 یک قطعه زمین در محله لاس تابلاس به مساحت نزدیک به 30 هزار متر مربع را تحت قانون عجیب شورای شهر آن زمان تصاحب کرده و متعهد شده که این زمین عمومی را پس از بازسازی و تبدیل آن به مرکز تفریحی و ورزشی به اموال عمومی باز گرداند اما این زمین نه تنها باز گردانده نشد بلکه بعدها به صورت رسمی به مالکیت باشگاه رئال مادرید درآمد و باشگاه با اعتبار این زمین تا کنون بارها از بانک‌های بزرگ اروپایی وام کلان و نجومی دریافت کرده است.

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جام جم-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات