هدایتی قول داد؛ دو بازیکن سرشناس به پرسپولیس می آیند + تصویر

عابربانک پرسپولیسی ها ضمن اینکه تصمیم آقای گل فصل پیش برای جدایی از سرخپوشان را اشتباه خواند، وعده هایی نیز در خصوص خرید بازیکن به هواداران داد.

در این روزهایی که در نقل و انتقالات به سر می بریم یکی از سرگرمی های حسین هدایتی و هواداران پرسپولیس این است که به اینستاگرام بروند و از اتفاقات جاری و اینکه کدام بازیکن قرار است جا به جا شود سخن بگویند.

پس از جنجال هایی که در خصوص جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس به راه افتاد، هدایتی در پاسخ به حملات متعدد بوشهری های هوادار طارمی نوشت:

«سلام و درود خدا بر مردم عزيز و شجاع و خونگرم بوشهر. در طول تاريخ ايران اونها ثابت شده مي باشند و بنده هم كوچك آنها هستم و بارها در زمينه تيم شاهين بوشهر و امور خير استان كنار اونها بودم. دست همه اونها را مي بوسم و خدمات و زحمات آقا مهدى را هم در تيم محبوبم به ويژه دربى فراموش نمى كنم.

اما با تصميم فوتبالى اشتباه او هم مخالفم و هيچ گونه توهينى هم به ايشان نكردم. بحث فوتبالى است آن هم از روى علاقه به ايشان كه دل ميليون ها هوادار به تيم و حتى خود ايشان را به درد آورده كه ايشان با تذكر و دلسوزى ما و مردم روبرو شده كه در آينده ايشان مفيد است.

آرزوى سلامتى و موفقيت براى همه هموطن هاى خودم به ويژه آقامهدى دارم.»

در ادامه هدایتی در پاسخ به یکی از هواداران ضمن تبریک پیروزی والیبال ایران بر صربستان، مذاکره با دو بازیکن سرشناس را تایید کرد. (عکس دوم)

آنگونه که از ادامه جواب های عابربانک پرسپولیسی ها به هواداران مشخص است، این دو بازیکن سرشناس که قول داده شده به سرخپوشان ملحق می شوند، در خط دفاعی و حمله بازی می کنند. (عکس سوم)

hedayati1

hedayati2

hedayati3

[ منبع این خبر سایت آخرین خبر-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آخرین خبر-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات