ویلموتس: ما اشتباهات زیادی برابر ولز داشتیم

به گزارش ایرنا از تارنمای اخبار ورزشی گل، سرمربی بلژیک ضمن دفاع از تاکتیک های خود برابر تیم ولز گفت که مصدومیت مدافعان کلیدی، برای تیم او گران تمام شد.
مارک ویلموتس بعد از دیدار جمعه شب گفت که دفاع بازیکنان برابر ولز و شکست 3 بر یک در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 نشان از بی تجربگی آنها داشت.
ویلموتس با وجود این شکست گفت: شیوه تاکتیکی معقول بود، اما ولی بی تجربگی بازیکنان و مصدومیت مدافعان تیم به قیمت شکست آنان تمام شد.
وی با بیان اینکه من جادوگر نیستم، اظهار داشت:‌ ما استراتژی خوبی داشتیم و تیم برتر بودیم. شما نمی توانید تجربه را جایگزین کنید. میانگین سنی مدافعان تیم 23 سال است. من نمی توانم بازیکنان را مقصر بدانم، ولی آنها باید تجربه کسب کنند. ما باید 50 درصد مدافعان را جایگزین کنیم.
سرمربی بلژیک در مورد علت شکست تیم خود گفت: شاید عامل آن ترس بود، چون بازیکنان ما جوان هستند. اما من مسئول تیم هستم و این بهترین ترکیبی بود که فکر می کردیم در اختیار داریم.
ویلموتس اذعان کرد که بلژیک یکی از تیم هایی بود که شانس زیادی برای رسیدن به فینال و حتی قهرمانی را داشت.
وی گفت:‌ ما با آوردن بازیکنان جوان خطر کردیم. آنها قابلیت های زیادی دارند و من قصد ندارم قابلیت های آنها را از بین ببرم.
ویلموتس ادامه داد: ما در فهرست تیم هایی بودیم که بخت صعود به مراحل بالاتر را داشتند و می خواستیم به پیش برویم. ما اشتباهات زیادی در برابر تیم خوب ولز مرتکب شدیم. ‌آنها می دانستند چگونه فوتبال بازی کنند و استعدادهای خوبی در تیم خود دارند.
سرمربی تیم فوتبال بلژیک در باره آینده کاری خود در این تیم نیز گفت:‌ گفته بودم که بعد از این مسابقات و نه بلافاصله بعد از بازی، تصمیم می گیرم. در این باره فکر خواهم کرد. به من فرصت بدهید.
جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 که از 21 خرداد ماه به میزبانی فرانسه آغاز شده است، تا 20 تیر ماه ادامه دارد.
ورزشی**1210**1584

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات