تشویق والیبالیست‌ها توسط ملی‌پوشان


به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم ملی جوانان دیروز و بعد از تمرین صبح کمپ شهر مالنته را ترک کردند و  در یک اقامتگاه دانشگاهی در منطقه انیت اسکان یافتند و امروز در آخرین مصاف دوستانه خود با تیم زیر 23 ساله های هامبورگ بازی خواهند کرد.


اعضای تیم ملی جوانان دیشب به صورت گروهی بازی ولز با بلژیک را تماشا کردند و در جریان بازی وقتی متوجه پیروزی تیم ملی والیبال در برابر صربستان شدند دقایقی برای ملی پوشان والیبال دست زدند.

 


امیر حسین پیروانی با اشاره به موفقیت های والیبال خطاب به ملی پوشان جوان اذعان کرد شما هم در صورت همدلی و وحدت در اجرای تاکتیک های اتخاذ شده از سوی کادر فنی می توانید با موفقیت در جام ملت های آسیا به جام جهانی راه یابید و حتی در جام جهانی موفق عمل کنید.

 


در بین دو نیمه بازی ولز – بلژیک ملی پوشان جوان برداشت های خود را از بازی تشریح می کردند و به سوالات کادر فنی پاسخ می دادند. ضمن اینکه امیر حسین پیروانی در جریان بازی نکات فنی لازم را به شاگردان خود گوشزد می کرد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات