والیبالیست های جوان گلستانی راهی چین تایپه شدند

به گزارش دریافتی روز شنبه ایرنا، سرمربی تیم ملی والیبال ایران ترکیب 12 نفره ایران در رقابت های قهرمانی آسیا را اعلام کرد که رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر داشلی برون دو والیبالیست جوان گنبدی نیز در ترکیب اصلی حضور دارند.
تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر آسیا که از 19 تا 27 تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند.
بازیکنان گلستانی در ششمین و آخرین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم که از شنبه 29 خرداد آغاز شده بود ،شرکت داشتند که با پایان این اردو در پنجشنبه دهم تیرماه به عنوان نمایندگان گلستان جهت حضور در ترکیب نهایی انتخاب شدند.
بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان 12 بازیکن نهایی این تیم را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد که اسامی آنان به قرار زیر است:
رسول آقچه لی، علی رمضانی، علی اصغر مجرد، محمود رسولی، اسماعیل طالبی خامنه، توحید صمدی، طیب عینی ثمرین، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی سوچلمایی، میربابک موسوی گرگری، اکبر ولایی و اسماعیل مسافر داشلی برون.
بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی (مربیان)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، دکتر مهدی احمدی (فیزیوتراپ)،محمود محمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا همراهی می کنند
گلستان یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود که بازیکنان بزرگی همچون عظیم جزیده، غیاث الدین صحنه، بای‏محمد دوجی، خلیل آزمون، حبیب کوزه‏لی، مجید آزمون ، ادریس دانشفر ،میکائیل تاجر و فرهاد قائمی از نامداران این عرصه در گلستان و کشور هستند که افتخار و سابقه پوشیدن تیم ملی را دارند.
7333/1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات