اختصاص پنج میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سالن های ورزشی بیله سوار مغان

آرام حلیم روز شنبه در بازدید از آسفالت ریزی محوطه مجموعه ورزشی تختی و ساختمان هیات فوتبال بیله سوار افزود: تخصیص این میزان اعتبار در حالی است که با کمبود 13 درصدی اعتبارات روبرو هستیم.
او گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان در سال جاری اعتبارات ویژه ای نیز برای تکمیل سالن اختصاصی بانوان و تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی اختصاص خواهد یافت.
او با بیان اینکه باید زمینه بروز استعداد و توانایی های بالقوه نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی فراهم شود افزود: برنامه ریزی ستاد ساماندهی اوقات فراغت جوانان باید بر اساس نیازها و کمبودهای این قشر باشد چرا که در غیر این صورت استقبال قشر جوان از برنامه های اوقات فراغت کم رنگ خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه باید از نیروهای جوان به عنوان یک محور و ظرفیت بالا برای بارور کردن استعدادهای آنها استفاده شود اظهار کرد: بارور کردن استعدادها و ارتقای سطح علمی جوانان مستلزم فراهم کردن شرایط لازم توسط مسوولان است.
حلیم افزود: برای آسفالت ریزی مجموعه ورزشی تختی و تعمیرات اساسی ساختمان هیات فوتبال این شهرستان اعتباراتی اختصاص یافته که تا پایان ماه مبارک رمضان تکمیل خواهد شد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری بیله سوار ، محبی رییس اداره ورزش و جوانان بیله سوار هم در این بازدید با اشاره به تجهیز و تعمیر سالن های ورزشی در شهر جعفرآباد و بیله سوار گفت: سرانه فضای ورزشی در این شهرستان قابل قبول و حدود 1.71 متر مربع بوده و تعداد ورزشکاران سازمان یافته در سه ماه اول امسال به یک هزار نفر رسید.
بیله سوار مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
6018/ 1257

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات