سرمربی تیم ولز: ما شایسته پیروزی بودیم

به گزارش ایرنا از تارنمای خبری ساکرنت، تیم فوتبال ولز دیشب (جمعه) در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 با نتیجه 3 بر یک برابر بلژیک به برتری رسید و صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کرد.
کریس کولمن سرمربی تیم فوتبال ولز که از سال 2012 هدایت این تیم را بر عهده گرفته است، گفت:‌ از داشتن رویا نهراسید. چون چهار سال قبل خیلی دورتر از موقعیت کنونی بودم و اکنون ببینید چه اتفاقی افتاد.
وی افزود: اگر سخت تلاش کنید، از داشتن رویاها و ناکامی نمی هراسید. شکست برای همه هست. شکست های من بیشتر از موفقیت هایم بود، ولی از شکست نمی هراسم. من از این بازی لذت بردم و شایسته این پیروزی بودیم.
در این دیدار گرت بیل و آرون رمزی زننده گل های ولز نبودند، بلکه اشلی ویلیامز، رابسون کانو و سام ووکس سه گل این دیدار را وارد دروازه بلژیک کردند که کلمن هم از عملکرد آنان تقدیر کرد.
وی در این باره گفت: واقعا از عملکرد ووکس راضی هستم. او همیشه در ترکیب اصلی تیم قرار ندارد ولی سخت تلاش می کند. اشلی ویلیامز نیز زیاد گلزنی نکرده است، اما یک رهبر است. رابسون کانو هم فوق العاده عمل کرد.
کولمن که تیم خود را به مرحله نیمه نهایی رسانده است، گفت: ما می خواستیم نشان دهیم که می توانیم یک تیم بسیار هجومی باشیم و موفق هم شدیم.
ولز در مرحله نیمه نهایی بدون آرون رمزی و بن دیویس که به علت دریافت کارت زرد از حضور در دیدار بعدی محروم شدند، به مصاف پرتغال می رود.
کلمن گفت: آرون فوق العاده بود. او یکی از بهترین بازیکنان این تورنمنت است. گرفتن دو کارت زرد در مدت 5دقیقه کمی سخت بود.
وی کلمن خاطر نشان کرد:‌ فقدان این دو بازیکن خیلی سخت خواهد بود. آنها هر کاری که از آنها خواسته شده است، برای کشورشان انجام دادند. ولی قانون قانون است.
سرمربی تیم ولز در مورد دیدار بعدی نیز گفت: هنوز به قهرمانی فکر نمی کنم. اولین چالش صعود از مرحله گروهی و سپس پیروزی برابر ایرلند شمالی و بعد بلژیک بود. در مرحله بعدی پرتغال را در پیش داریم. من به شما قول می دهم بازیکنان و اعضای تیم به قهرمانی در این تورنمنت نمی اندیشند، بلکه به دیدار برابر پرتغال فکر می کنند.
ورزشی**1210**1584

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات