قهرمانی مسابقات چهارجانبه هندبال ساحلی گیلان به قوی سپید انزلی رسید

به گزارش خبرنگار ایرنا در اختتامیه این دوره از رقابت ها که جمعه شب در مجموعه ورزشی مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد؛ پس از رقابت دوره ای تیم های حاضر ، دو تیم قوی سپید انزلی و سپیدرود شیخ محله صومعه سرا به مرحله نهایی راه یافته و تیم های هیات هندبال رشت و کانون هندبال انزلی در مرحله رده بندی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
تیم قوی سپید انزلی با پشت سرگذاشتن حریف خود توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کرده و تیم هیات هندبال رشت نیز به مقام سومی این مسابقات رضایت داد.
تیم کانون هندبال انزلی نیز توانست علاوه بر مقام چهارمی ، عنوان تیم اخلاق مسابقات را از آن خود کند.
این دوره از مسابقات به میزبانی هیات هندبال ساحلی شهرستان انزلی و با همکاری منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
تیم هندبال ساحلی قوی سپید انزلی به عنوان تنها نماینده استان های شمالی کشور به دلیل کسب مقام سومی در مسابقات منطقه ای در نوشهر به دور نهایی هندبال ساحلی کشور راه پیدا کرد و از 23تیرماه در شهر اصفهان به مصاف حریفان خود خواهد رفت.
این دوره از مسابقات چهارجانبه به عنوان بازی های دوستانه و در راستای آمادگی هرچه بیشتر تیم قوی سپید انزلی در رقابت های کشوری برگزار شد.
در مراسم اختتامیه این رقابت ها رئیس اداره ورزش و جوانان انزلی و مدیر تربیت بدنی منطقه آزاد انزلی نیز حضور داشتند.
هندبال ساحلی یکی از فرم های هندبال است که در دو مرحله در ساحل برگزار شده و درصورت پیروزی هر کدام از تیم ها در یک مرحله به عنوان تساوی تلقی شده و بازیکنان به صورت انفرادی باید در قانون گل طلایی توپ را وارد دروازه حریف کنند.
بیشتر قوانین این بازی مانند هندبال سالنی بوده و تنها تفاوت آن در گل های یک امتیازی و دو امتیازی است.
6030/7471 / 2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات