نفت می‌تواند مدعی لیگ شانزدهم باشد/ دوست داشتم در پدیده بمانم اما توافق مالی نداشتیم

احمد آل‌نعمه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره علت جدایی‌اش از تیم فوتبال پدیده و پیوستن به نفت تهران اظهار داشت: سال گذشته شرایط خیلی خوبی در پدیده داشتم و به خصوص در نیم‌فصل دوم این تیم عالی کار کرد. همین اتفاقات باعث شده بود با پدیده برای تمدید قرارداد مذاکره داشته باشم كه متأسفانه برسر شرایط مالی به توافق نرسیدیم اما خودم دوست داشتم در پدیده بمانم.

وی افزود: من دو، سه پیشنهاد خوب هم از لیگ‌برتر و هم از لیگ یک داشتم اما در نهایت ترجیح دادم به نفت بپیوندم. در این دو، سه روز اخیر در حالی که کار انتقالم به یکی از گزینه‌ها نهایی شده بود مدیران نفت مدام با من در ارتباط بودند و خواستند که به این تیم بروم. آنها به من می‌گفتند کمی‌ دست نگه دارد و ما هم صبر کردیم و بعد هم به نفت پیوستم.

مدافع جدید تیم فوتبال نفت تهران درباره اینكه چطور مدیران این تیم بدون انتخاب سرمربی در حال جذب بازیكن هستند، تصریح كرد: به نظرم این تصمیم را به خاطر این گرفتند که فرصت‌سوزی نكرده و بازیکنان خوب را از دست ندهند. قطعاً همزمان با جذب بازیکنان، با کادرفنی مدنظر خودشان هم در حال مذاکره هستند. بازیکنان گرفته شده در سطحی قرار دارند که هر مربی به تیم بپیوندد مشکلی با جذب آنها نخواهد داشت.

آل‌نعمه خاطرنشان کرد:‌ به نظر من خریدهای خوبی انجام شده و بازیکنانی را جذب کرده‌اند که اکثر تیم‌ها خواهان جذب آنها بودند و قرار است چند بازیکن دیگر خوب هم به تیم اضافه شوند.

وی در پایان درباره اینكه آیا نفت می‌تواند در لیگ شانزدهم جایگاه خوبی را به دست بیاورد یا خیر، گفت:‌ به نظرم این تیمِ نفت شرایطش به نحوی است که توانایی قرار گرفتن در جمع مدعیان را دارد. شک ندارم در کنار این فاکتور من هم می‌توانم به روزهای اوج خودم نزدیک‌تر شوم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات