دل بوسکه: برای همه پیامک زدم به جز کاسیاس


ویسنته دل بوسکه، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا عنوان کرد که برای تمام تیم ملی اسپانیا به جز کاسیاس پیام کوتاه ارسال کرده تا جدایی اش از این تیم را اعلام کند.
به گزارش "ورزش سه"، دل بوسکه روز گذشته اعلام کرد که از هدایت تیم ملی اسپانیا کناره گیری می‌کند. او یک قهرمانی یورو و یک قهرمانی جام جهانی باری اسپانیا به ارمغان آورد تا به یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ تبدیل شود. رابطه کاسیاس و دل بوسکه پس از نیمکت نشینی دروازه بان سابق رئال خوب نبود و دل بوسکه نیز این موضوع را تایید کرد. 
او گفت:" کاسیاس با هم تیمی‌هایش خوب بود ولی با کادر فنی نه. برای همین است که من برای همه ی بازیکنان پیام کوتاه ارساال کردم به جز کاسیاس. او حس خوبی به من نداشت، همینطور نسبت به خاویر مینانو و تونی گرانده، دستیاران من. با بقیه خوب بود. عصبانیتش نسبت به ما بود. مسلما او ناراحت است و با من خوب نیست ولی می‌توانم درکش کنم. او فکر می‌کند که ما اشتباه کرده ایم. ولی ما باید به بازیکنی که 167 بازی ملی انجام داده افتخار کنیم. فکر نمی‌کنم 2 یا 3 بازی رزومه او را خراب کند. کاسیاس من را نا امید نکرد.از او بسیار راضی هستم. از وقتی 9 ساله بود او را می‌شناختم."

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات