تیم ملی والیبال دانش آموزان ایران از ترکیه شکست خورد

به گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال دانش آموزان ایران در حالیکه تمامی پنج بازی گذشته در مسابقات مقدماتی و یک هشتم را با پیروزی پشت سر گذاشته بود در مقابل تیم ترکیه ظاهر شد ولی پس از یک بازی بسیار دیدنی و رقابتی نزدیک و نفس گیر نتیجه را در ست پنجم به حریف واگذار کرد.
دانش آموزان والیبالیست ایران بازی را 3 بر 2 به دانش آموزان ترکیه باختند. تیم ملی ایران ست های دوم و سوم را از حریف برد اما ست های اول، چهارم و پنجم را به ترکیه واگذار کرد.
تیم ملی ترکیه ست اول، چهارم و پنجم را با نتایج 23 بر 25، 23 بر 25 و 8 بر 15 را بدست آورد و تیم ملی کشورمان ست های دوم و سوم را با نتایج 25 بر 19 و 25 بر 22 برد.
ایران برای مقام سوم و چهارمی روز شنبه تیرماه به مصاف تیم لهستان می رود و تیم ملی ترکیه و اسپانیا در روز یکشنبه برای مقام اولی به رقابت می پردازند.
تیم ملی دانش آموزان ایران در این دور از مسابقات غیر از باخت در مقابل ترکیه پنج مسابقه قبلی را بدون حتی یک ست شکست بر حریفان خود پیروز شده بود.
این تیم در رقابت های دور اول مسابقات بین المللی دانش آموزان که در روز های یکشنبه و دوشنبه بر گزار شده بود در گروه D با ارمنستان، دانمارک و آلمان هم گروه بود و در تمام بازی ها با نتایج 2 بر صفر بر این سه کشور غلبه کرد.
در روز سه شنبه نیز در مرحله یک هشتم با نتیجه 2 بر صفر توانست تیم ملی برزیل و روز پنجشنبه با پیروزی بر تیم ملی دانش آموزان چین تایپه به دور نیمه نهایی این مسابقات راه یافت اما در مقابل ترکیه شکست خورد.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال دانش آموزان جهان از ششم تیر آغاز و 13 تیر ماه به پایان می رسد. در این دور از مسابقات 32 تیم دانش آموزی پسر و 32 تیم دانش آموزی دختر از 36 کشور جهان در بلگراد پایتخت صربستان حضور داشتند.
اروپام**436**شبس *1488 **1613

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات